Gizlilik Politikam Güncellendi. Bkz:Gizlilik Politikası10 Eyl 2017

Yayınlanmaya başladığı 2010 yılından  itibaren büyük ilgi toplayan Behzat Ç dizisi 4 sezon sonunda ne yazık ki hayranlarına üzücü bir final ile veda etmişti. Ülkemde ne yazık ki her iyi yapım dizinin kaderini paylaşan Behzat Ç uzun yıllar boyunca hayranları tarafından yeniden çekilmesini bekledik ve bugün o beklentimizin karşılığında alacağız gibi.

Behzat Ç Geri Mi Dönüyor ?

Son günlerde birçok haber ve magazin sitesinde bu tarz haberler yapılmaya başlandı. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz derler ya o misal ancak bu çıkan haberlerin birçoğu dizinin hayranları yani başta beni çok büyük hayal kırıklığına uğratmıştı.

Behzat Ç Dizisi Geri Mi Dönüyor ?
Behzat Ç Dizisi Geri Mi Dönüyor ?

Yine bu bahsettiğim haber başlıklarına benzer bir başlık attım ancak bu defa sizi üzecek bir haber değil kaynak bu sefer sağlam.Severek takip ettiğim ve vakit buldukça okuduğum köşe yazarlarından Mesut Yar, 7 Eylül Perşembe günü Posta gazetesine yazdığı bir köşe yazısında Behzat Ç’nin bir internet dizisi olarak yeniden çekileceğini söyledi. Köşe yazısında bu bilgiye nasıl ulaştığını detaylı açıklamış. Mesut Yar’ın köşe yazısından bir alıntıyı sizlerle paylaşıyorum..

Aslında en büyük baskı senarist Emrah Serbes’in üstünde. Sosyal medyada yayınladığı “Behzat Ç.”nin yeni senaryo çalışmalarına dair fotoğraflar ciddi bir kalabalığı heyecanlandırdı…

Bir dönemin fenomen dizisi tekrar ekrana taşınacak mıydı? Bunun yanıtı yaz başında “büyük olasılıkla şifreli bir kanal” olarak dillendiriliyordu…

Ancak sonra ses çıkmadı. Emrah Serbes’in fotoğrafları üzerine yaptığım küçük bir araştırma beni dünya çapında bir adrese çıkardı…

“Behzat Ç.”nin elbette Türkiye odaklı ama dünya pazarına açılan bir internet dizisi olarak deyim yerindeyse hayatımıza girmesine ramak kaldı…

Özet geçersek, Behzat Amirim dönüyor sevgili okur!

Star TV ekranlarına yayınlandığında reyting rekorları kıran ve kendisine has bir hayran kitlesi oluşturan Behzat Ç’nin yeniden ekranlara döneceğini bu şekilde dizinin hayranlarına duyurdu. Bu haberin yayılmasıyla birlikte, dizinin zamansız bitmesine üzülen hayranları tekrar yaşamaya başlayıp, dizi hakkında paylaşımlar yapmaya ve oyun havasında oynamaya başladılar.

"Behzat Ç" Geri Dönüyor Mu ?
“Behzat Ç” Geri Dönüyor Mu ?

Eski Dizisi Kadrosu Aynen Devam!

Asıl bomba haberi sona sakladım. Şuan yeniden çekileceğini duydunuz oynamaktan tekrar eski kadro ile çekilip çekilmeyeceğini bilmiyorsunuz. Şuan bi’ duraksadınız he aynı kadro olmazsa eski tadı vermez diye iç sesiniz konuşmaya başladı demi 🙂 Merak etmeyin eski kadro bütünüyle dizide yer alacak.Dizinin eski kadrosuyla aynen devam edecek olmasının en büyük kaynağı dizide “Hayalet” lakabıyla tanıdığımız İnanç Konukçu’nun bir Facebook hayran sayfasında yer alan paylaşımdır.

Böylesine kaliteli yapımın zamansız bir şekilde ekranlara veda etmesi üzücü bir durum olsa da tekrar geri geliyor olması bir o kadar da mutlu etti. Geri gelmesinin yanında bir de Behzat Ç internet dizisi olarak geliyor olması da artık sansür derdinin olmayacağı, artık rahatça argo kullanabiliriz.

Son olarak umarım bu haber diğer haberler gibi asılsız çıkmaz ve dizinin yeniden çekilmesini benim gibi dört gözle bekleyen hayranları yine boş sevinç yaşamamış olurlar.


Bu Yazımı Beğendiysen Sosyal Medya Hesaplarında Paylaşarak Bana Destek Olabilirsin!
 Google Plusda Paylaş


 Yazar: Hüseyin Körbalta Hakkında

Blog yazarı, Arayüz geliştiricisi ve Arkaplan geliştiricisi olmak için çalışmalar yapıyor.

 Websitesi
Takip Et:

3
 Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Yazıdaki Yorumlar
1 Yorumlar
0 Takipçi
 
En çok tepki verilen yorum.
En iyi yorum
  Abone Ol  
Bildir
Evren
Ziyaretçi
Evren

Kesinlikle çok beğendiğim için yazıyorum, 32. yorumla alakam yok.

Burak Alacatlı
Ziyaretçi
Burak Alacatlı

Muhteşem bir dizi ya.Kesinlikle başlamalı