Popüler Aramalar:  TLS Nedir?  MyBB SSL Ayarları  MyBB 1.8 Linkleri Gizleme Eklentisi  Wordpress LiteSpeed Cache Ayarları  Wordpress Eklentisiz Breadcrumb  Yandex Webmaster
ErkeklerSoruyor’da teknoloji kategorisinde sorulmuş en çok ilgi çeken sorular

ErkeklerSoruyor’da teknoloji kategorisinde sorulmuş en çok ilgi çeken sorular

Kısa bir süre önce kurulan ve yayın hayatına başlayan, erkeklerin sosyal medya sitesi olarak tabir edebileceğimiz ErkeklerSoruyor’un en çok ilgi çeken kategorilerinden birisi de teknoloji kategorisi. 

Sitenin binlerce üyesi, teknoloji kategorisinde akıllarına gelen konularda diğer üyelere bilgilerini danışıyorlar. Site üyeleri de birbirlerine yardımcı olabildikleri ölçüde bilgilerini gösteriyorlar. 

ErkeklerSoruyor’un https://www.erkeklersoruyor.com/teknoloji linkindeki “Teknoloji” kategorisinde kullanıcıların birbirlerine sordukları ve en çok ilgi çeken sorulara yer veriyoruz. 

iPhone almak sizce mantıklı mı? Yakın zamanda iPhone alanlar yanıt verebilir mi?

Son dönemde ülkede yaşanan fiyat artışlarından etkilenen alanlardan biri de teknoloji ve teknolojik ürünlerde de yüksek fiyat artışları söz konusu. Bu alandaki ürünler arasında akıllı telefonlar da yer alıyor. 

ErkeklerSoruyor’daki en popüler soruların başında iPhone almak mantıklı mı sorusu geliyor. Sitedeki en iyi kız görüşüne baktığımızda iPhone’un tavsiye edildiğini görüyoruz. En iyi kız görüşünde 2 seneden beri iPhone kullandığını söyleyen ErkeklerSoruyor kullanıcısı, bugüne kadar ona dayanan tek telefonun iPhone olduğunu belirtmiş. 

Yine en iyi erkek görüşlerinde de iyi bir telefonun fiyat olarak çok fark etmeyeceğinden bahsedilmiş ve iPhone’un hala yüksek fiyatına rağmen tercih edilebilecek bir telefon olduğu belirtilmiş. 

Android telefonların olmazsa olmaz programları nelerdir? Bir Android telefonda hangi programlar olmalıdır? 

Bir diğer ErkeklerSoruyor kullanıcısı, bir Android telefonda olmazsa olmaz programların neler olduğunu sormuş. 

En iyi erkek görüşünde kullanıcının belirttiği programlar şunlar olmuş: 

 • iEczane
 • Trendyol
 • Sahibinden
 • uTorrent

En iyi kız görüşlerinde belirtilen programlar ise şunlar olmuştur: 

 • ACR ses kayıt programı – Özellikle sevgilisi olanlara tavsiye edilmiş ☺
 • Puffin Web Browser – VPN’e ihtiyaç duyulmadan istediğiniz siteye girebiliyorsunuz. 

Twitter’da aktif, gerçek takipçi sayısı nasıl arttırılır?

Bir diğer soru da sosyal medyayı yoğun olarak kullanan kişilere yönelik olmuştur. Twitter’da aktif kullanıcı sayısını arttırmak isteyenlere öneriler ise şu şekilde belirtilmiş. 

En iyi erkek görüşünde Twitter’da bir kullanıcının çok takipçisinin olmasının ne kadar gerekli olduğu söylenmiş. En iyi kız görüşünde ise hashtagler takip edilerek takipçi kazanılabileceği söylenmiştir. 

En iyi kulaklık markası sizce hangisi? 

ErkeklerSoruyor’da en çok ilgi çeken ve cevap verilen sorulardan bir diğeri de en iyi kulaklık markası hangisi sorusu olmuştur. Anket şeklinde belirtilen bir soru olması nedeniyle kategorinin en çok ilgi çeken soruları arasında yer almayı başarmıştır. 

Sorunun en iyi erkek görüşünde maddeler halinde belirtilen en iyi kulaklık markaları ise şunlar olmuştur: 

 • Sennheiser: Her bütçeye uygun Alman kalitesi olan Sennheiser’in garanti konusunda da seviyesi en yüksek kulaklık markası olduğu söylenebilir. 
 • Beats by Dr Dre: Beats by Dre, Beats tarafından üretiliyor ve son yıllarda ünlülerin de en çok kullandığı markalar arasında yer alıyor. 
 • Sony: Sony, yukarıdaki diğer markalara nazaran daha çok fiyat performans odaklı kulaklıklar üretiyor. 
 • AKG: Bu markada özellikle mikrofon kalitesi ile öne çıkıyor. 
 • JBL: Piyasada çok sık görülebilecek ama en çok tercih edilen markalardan biri olan JBL kulaklıkların en çok bilinen modellerinden biriyse JBL Tune 500BT modeli. 

Bu ve bunun gibi pek çok kulaklık soruda belirtilmiş. 

En iyi kız görüşü olarak seçilen ErkeklerSoruyor görüşündeyse Creative marka kulaklık önerilmiş. 

Burada belirttiğimiz sorular ve daha fazlası için ErkeklerSoruyor’un teknoloji kategorisine bir göz atmanızda fayda bulunuyor.

 Yazı Bağlantısını Kopyala & Paylaş

Benzer Yazılar

 • Sinemada kurgunun önemi

  Sinemada kurgunun önemi

  Sinema ve eseri filmler son yıllarda en çok ilgi gören sanat dallarından biri haline geldi. Özellikle internetin ve akıllı cihazların yaygınlaşmasıyla birlikte dijital yayın platformlarının da etkisiyle herkesin evinde dilediği zaman dilediği filmi kolayca izleyebileceği bir altyapı mevcut. Hal böyle olunca da en çok etki yaratan ve yediden yetmişe en…
 • Sanal Sunucu Nedir? Nasıl Satın Alınır?

  Sanal Sunucu Nedir? Nasıl Satın Alınır?

  Hosting sektörünün son zamanlarda vazgeçilmez teknolojilerinden biri olan sanal sunucu teknolojisi birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu sunucu modellerinin çok fazla tercih edilmesinin en önemli sebebi kullanıcının isteklerine anlık olarak yanıt vererek istenen noktadan sınırsız bağlantı avantajı sağlıyor olmasıdır diyebiliriz.  Sanal Sunucu Nedir? Nasıl Satın Alınır? Herhangi bir kullanıcının kiralamış…
 • Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

  Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

  Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Kurarak Önde Başlayın  Günümüzde online alışverişlere olan ilginin artmasıyla birlikte, şirketler ve firmalar için e-ticaret sitesi kurmak bir nevi zorunlu hale gelmiştir. Potansiyel müşterilere daha çabuk ve kolay şekilde ulaşabilmeyi sağlayan bu siteler, standart özelliklere sahip olduğunda son derece avantajlı hale dönüşecektir. Bu işe yeni başlayanlar için…
 • Kirada Oturmak Mı, Ev Satın Almak Mı Daha Mantıklı?

  Kirada Oturmak Mı, Ev Satın Almak Mı Daha Mantıklı?

  Günümüzde tüketim alışkanlıklarının değişmesi ve özellikle yeni nesil akran kültürü içerisinde ev satın almanın eskisi kadar önemli bir anlam ifade etmemesi, uzun süreçli bireysel emlak konut planlamaları açısından oldukça önemli bir soruyu belirgin hale getirmiştir. Hem yeni evlenen çiftler hem de bir alternatif yaratabilecek maddi yeterliliğe sahip olan üniversite öğrencileri,…
ErkeklerSoruyor’da teknoloji kategorisinde sorulmuş en çok ilgi çeken sorular için Yorum'da Bulun

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Lütfen, en az 15 karakterli bir yorum belirtiniz.

 Lütfen,isminizi belirtiniz.
 Lütfen, kullanmakta olduğunuz bir e-mail adresi giriniz.
 Yukarıda ki alanı işaretlemeniz zorunludur.Aksi takdirde yorumunuz gönderilemeyecektir.


kızlar soruyor