Hakkımda

Selamlar,

Hüseyin Körbalta

Ben Hüseyin, eğer bu sayfayı okuyorsan benim hakkımda daha fazla bilgi almak istemiş olmalısın ya da senin dikkatini bir şekilde çekmişim ki bu sayfaya bakıyorsun 🙂

Bu hakkımda sayfaları blog sitelerinde artık normlaşmış birşey olduğu için bende oluşturmak istedim açıkcası buna mecbur kalıyorsunuz bir noktadan sonra, bu sayfa olmazsa sanki sitenizin bir parçası eksikmiş gibi geliyor, o yüzden bende bu gelenekselleşmiş hakkımda sayfası normuna hiç istemesede ayak uyduranlardan birisiyim. Hakkımda çok fazla şey bilmenize gerekmiyor açıkcası, insanları zamanla tanırsınız derler ya benide zamanla, blog yazılarımı okudukça tanıyacaksınız ki gerçi genelde ders yazıları yazıyorum ama arada kendimide anlattığım, hayatımdan kesitler sunduğum yazılarımda olmuyor değil yani.Her neyse, uzun tutmayacağım bu kez dedim yine yazdıkça yazasım geliyor sonra işin sonu saçma sapan yerlere gidiyor o yüzden kısa ve öz kendimi anlattayım da bitsin bu sayfanın işi daha da düzenlemeyeceğim bu sayfayı.

23 Nisan 1995 yılında Aksaray‘da dünya’ya geldim. 21 yaşındayım ve şuan Aksaray Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı okumaktayım. Bu kadar işte daha fazlasına gerek var mı ?  Eminim ki bu sayfaya bakan birçok kişi ilk satırlarımı okuyup çıkmıştır ha böyle biriymiş deyip geçmiştir genelde öyle yapılmaktadır. Okuyan çıkarsa diye biraz daha kendimi anlatayım istiyorum…

Aksaray’da doğduğumu söylemiştim, halen bu şehirde ailemle birlikte yaşamaktayım. Bilgisayarla tanıştığım ilk günden bugüne kadar hep araştıran birisi oldum. 3 kardeşiz, 1 tane ablam ve 1 tanede abim var. Çok şükür tüm ailem yanımda, umarım hep te olurlar… Aşırı derecede yabancı dizi izleyen ve ingilizce mi diziler sayesinde geliştirmiş olan dizikopat bir insanımdır 🙂 Film’de seyrederim ama çok dikkatimi çeken film olursa ancak o zaman izlerim… İzlediğim dizileri yazmaya kalksam hakkımda sayfası 100 parçaya  ayrılır yine yetmez… Hip-Hop müziğini severim diğer tür müziklerden rock ve kalitesine göre de pop müzik dinlerim.

Peki, kişisel blog açmayı neden istedin ? diye soranlarınız var ise şöyle cevaplayım… Yaklaşık 2007 yılından beri şimdiler internet sektörü dediğimiz oluşumun içerisindeydim. Birçok website projesinde bulundum, birçok websitesinde yetkiler aldım zamanla kendimi bu sektörde belli bir noktaya getirdim ve bu zamana kadar biriktirdiğim bilgileri, tecrübeleri artık biryere not etmem ya da aktarmam gerektiğini düşündüm bu yüzden kendime ait bu kişisel blog sayfamı açarak tecrübelerimi,öğrendiklerimi, dikkatimi çeken ya da kişisel zevklerim doğrultusunda paylaşmam gerektiğini düşüntüğüm şeyleri bu blog sayfamdan paylaşıyorum.

İlk başta ki amacım bu internet sektörüne yeni başlayacak birisi için kaynak oluşturmaktı fakat sonradan farkettim ki ben bu kaynağı oluştururken aslında kendimi geliştiriyorum, hiç olmadığı kadar araştırma yapıyor, dikkat ediyor ve anlayıp,birşeyler üretebilir hale geldim ve bundan keyif aldım.

Çok uzun oldu gene 🙁 Kısa tutayım diyorum yazma Hüseyin bu kadar diyorum ama işte yazdıkça yazası gelince duramıyorsun bak hala yazıyorum ilginç bir durum, blog yazarsanız eğer bunu anlarsınız merak etmeyin 🙂

Son olarak beni yakından takip etmek isteyenleriniz olursa eğer aşağıda ki sosyal medya hesaplarımdan takip edebilirler.

Sosyal Medya Hesaplarım:

Facebook: https://facebook.com/huseyinkorbalta

Twitter:  https://twitter.com/huseyinkorbalta

Google+: https://plus.google.com/+HuseyinKorbalta

YouTube:  https://www.youtube.com/channel/UC3zoHUjqaWHb08QIiJg9rQQ

Instagram:  https://www.instagram.com/huseyinkorbalta/

Pinterest:  https://tr.pinterest.com/huseyinkorbalta/

WordPress:  https://profiles.wordpress.org/huseyinkorbalta/

Gravatar:  https://tr.gravatar.com/hsynkrblta

GitHup:  https://github.com/SimurgTR

Linkedin:   https://www.linkedin.com/in/huseyinkorbalta

Ha unutmadan birde Tumblr zımbırtısı vardı pek kullanmam ama onuda ekleyem 🙂

Tumblr:  https://huseyinkorbalta.tumblr.com/

Esen kalın…