İnsan Taşıyabilen Özel Yapım Drone!

Selamlar,

YouTube‘un sevilen isimlerinden Casey Neistat ilgi uyandıran yeni bir video ile karşımıza çıkıyor. Bu sefer insan taşıma potansiyeli olan bir drone ile kayak yapıyor.

Bildiğiniz gibi Casey Neistat geçtiğimiz haftalarda vlog çekmekten vazgeçtiğini açıklamış daha sonra da CNN‘in 25 milyon dolarlık teklifini kabul etmişti. Kaykay ve drone çekimleri ile meşhur olan Neistat hazırladığı son videoda bu iki tutkusunu bir araya getiriyor. Bu sefer önce drone yardımıyla snowboard yapıyor. Daha sonra özel yapılmış bu drone’un Casey Neistat’ı uzunca bir süre taşıdığına şahit oluyoruz.

Videonun başlangıcında şimdiye kadar insan taşıma konusunda istedikleri performansı veren bir drone ile karşılaşmadıklarını dile getiriyorlar. Bu sebeple onlar da kolları sıvayıp, kendi istedikleri gibi bir ürün ortaya çıkartmışlar. Bir sene süren çalışmanın ardından oldukça başarılı bir sonuç elde edilmiş gibi görünüyor. Casey Neistat’ın dakikalar boyunca metrelerce havada kalabilmesi de bu başarının en büyük kanıtı oluyor.

Samsung sponsorluğunda çekilen bu ilgi çekici videoyu yazımın girişinde, kamera arkası görüntülerini ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Bir önceki yazım olan Game of Thrones’dan 7. Sezon İlk Teaserı Geldi! başlıklı yazımda Game of Thrones, Game of Thrones 7.Sezon ve Game of Thrones 7.Sezon İzle hakkında bilgiler verilmektedir.

Hüseyin Körbalta

23 Nisan 1995 tarihinde Aksaray'da dünyaya geldim. Çocukluğumdan beri ilgi alanım bilgisayar ve web tasarım bu alanda kendimi sürekli geliştirmek için çabalıyorum. Şu son 3 senedir de yoğun olarak arayüz geliştiriciliğine ve back-end geliştiriciliğine önem veriyorum...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir