Kullanım Koşulları

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Hüseyin KÖRBALTA sorumlu değildir. Hüseyin KÖRBALTA, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; bilgisayarınızın zarar görmesi, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Hüseyin KÖRBALTA işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Bu internet sitesi www.huseyinkorbalta.com’un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Hüseyin KÖRBALTA, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Sitede yer alan yazıların tamamı “Hüseyin KÖRBALTA” tarafından sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan yorumların yasal yükümlülüğünden yorumu yapan kullanıcı sorumlu tutulmaktadır.

Hüseyin KÖRBALTA dilediği zaman bu kullanım koşulları sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır. Devam eden teknik yenilikler ve ilgili yasal çerçevenin değişiklikleri nedeniyle yukarıda bahsettiğim Kullanım Koşulları’na zaman zaman tarafımca değişiklik ve/veya düzeltmelerin yapılması gerekmektedir. Bu nedenle, bu web sitesine, her ziyaret öncesinde bu Kullanım Koşulları’nı gözden geçirmenizi ve sayfada ki değişiklik ve/veya düzeltmeleri dikkate almanızı rica ederim.