Mr.Robot Dizisi 3.Sezon Onayını Aldı

Mr.Robot Dizisi 3.Sezon Onayını Aldı

Mr.Robot dizisi 2015 yılında ilk sezonu yayınlanmış ve büyük bir ilgi bulmuştu. IMDB Top 10 listesinde Game of Thrones dizisinin tahtını tam 1 sezon boyunca alan Mr.Robot dizisi, 2.Sezonuyla büyük bir beklenti içerisine girmiştik.

Benim gibi diziyi izleyenler eminim 2.sezon’dan tatmin olmamıştır. İlk sezonu gayet akıcı ve ilginç geçerken, bizim yani webmasterların dünyasını bir hayli yoğun olarak işleyen dizi. 2.Sezon’da Elliot karakterimizi bir şizofrenik birisine dönüştürdüler. Yayınlanan son bölümünde bir umut ilk sezonda ki gibi bizim dünyamızı yansıtmaya başlar diye beklemekteyiz.

2.Sezonun beklentilerin altında kalması benim gibi birçok kişi tarafından dizinin 3.Sezon’u göremeyeceği yönündeydi ancak dizinin yapımcıları ve yapımcı kanal tarafından dizinin henüz 2.sezonu tamamlanmamışken 3.Sezon onayını verdiler.

Daha ikinci sezonunun ortasında olan dizi, USA Network’ten gelen haberle bir sezon daha devam edeceğini kesinleştirmiş oldu. Sam Esmail ve Rami Malek önderliğinde en az bir sezon daha gizemin ve gerilimin devam edecek olan Mr.Robot dizisi 2017 yılında da ekranlarda olacak.

En iyi drama dalında iki Altın Küre ödülüne sahip olan popüler dizi, bu seneki Emmy ödüllerinde de altı adaylıkla yine çok iddialı. Umarız 3. sezonda da bu başarılı grafik bozulmadan devam eder.