Gizlilik Politikam Güncellendi. Bkz:Gizlilik Politikası18 Ağu 2016

Mr.Robot Dizisi 3.Sezon Onayını Aldı

Mr.Robot dizisi 2015 yılında ilk sezonu yayınlanmış ve büyük bir ilgi bulmuştu. IMDB Top 10 listesinde Game of Thrones dizisinin tahtını tam 1 sezon boyunca alan Mr.Robot dizisi, 2.Sezonuyla büyük bir beklenti içerisine girmiştik.

Benim gibi diziyi izleyenler eminim 2.sezon’dan tatmin olmamıştır. İlk sezonu gayet akıcı ve ilginç geçerken, bizim yani webmasterların dünyasını bir hayli yoğun olarak işleyen dizi. 2.Sezon’da Elliot karakterimizi bir şizofrenik birisine dönüştürdüler. Yayınlanan son bölümünde bir umut ilk sezonda ki gibi bizim dünyamızı yansıtmaya başlar diye beklemekteyiz.

2.Sezonun beklentilerin altında kalması benim gibi birçok kişi tarafından dizinin 3.Sezon’u göremeyeceği yönündeydi ancak dizinin yapımcıları ve yapımcı kanal tarafından dizinin henüz 2.sezonu tamamlanmamışken 3.Sezon onayını verdiler.

Daha ikinci sezonunun ortasında olan dizi, USA Network’ten gelen haberle bir sezon daha devam edeceğini kesinleştirmiş oldu. Sam Esmail ve Rami Malek önderliğinde en az bir sezon daha gizemin ve gerilimin devam edecek olan Mr.Robot dizisi 2017 yılında da ekranlarda olacak.

En iyi drama dalında iki Altın Küre ödülüne sahip olan popüler dizi, bu seneki Emmy ödüllerinde de altı adaylıkla yine çok iddialı. Umarız 3. sezonda da bu başarılı grafik bozulmadan devam eder.


Bu Yazımı Beğendiysen Sosyal Medya Hesaplarında Paylaşarak Bana Destek Olabilirsin!
 Google Plusda Paylaş


 Yazar: Hüseyin Körbalta Hakkında

Blog yazarı, Arayüz geliştiricisi ve Arkaplan geliştiricisi olmak için çalışmalar yapıyor.

 Websitesi
Takip Et:

2
 Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Yazıdaki Yorumlar
1 Yorumlar
0 Takipçi
 
En çok tepki verilen yorum.
En iyi yorum
  Abone Ol  
Bildir
Hasan Yılmaz
Ziyaretçi

İkinci sezonun beklentilerin altında kaldığına katılıyorum. Bu tamamen ilk sezonun bomba gibi olmasından. Patlak göz biraz fazla şizofreni döngüsünde takıldı. Olayın daha çok içine girmesi lazımdı. Diğer karakterler dizginleri alamadı.

Hüseyin Körbalta
Ziyaretçi

İlk sezon harbi güzeldi vay be dedirten sonlarla aklımıza kazındı. İkinci sezonda sanırım senarist bu popülerliğe güvenerek saldım çayıra mevlam kayıra moduna girdi 2.sezonun ortasında bırakmak zorunda kaldım diziyi artık bizim dünyamızı değil tamamen şizofren bir adamın dram dolu hikayesini anlatmaya başladılar. Umarım sonlara doğru toparlar yoksa dizi 3.sezon onayını aldı ancak bu gidişle 3.sezonuda yarıda bitirebilirler.Ömrü kısaldı yani acilen 3.sezonda dizinin senaristleri sağlam bölümleri peş peşe dayamaları lazım ki biz önceki bölümleri unutalım.