İlginizi Çekebilir:Progressive Web App (PWA) Nedir? Ne İşe Yarar?


01 Şub 2019

1933 yılında Almanya’da kurulan Fakir bugün dünyanın en büyük elektrikli ev aletleri üreticileri arasında geliyor. Ülkemizde de markanın çok sayıda kullanıcısı var ve kullananlar da oldukça memnun ve her geçen gün bu sayı artıyor ama işte bazen bilinen ya da bilinmeyen sebeplerden her türlü elektronik üründe olduğu gibi bu markanın ev aletlerinde de sorunlar yaşanabiliyor ve böylesi bir sorun karşısında da Fakir servis hizmeti alınması ister istemez kaçınılmaz oluyor.

İstanbul’da hem Anadolu hem de Avrupa yakasına kesintisiz hizmet veren özel servise ulaşılması ise oldukça basit. Tek yapılması gereken şey eğer sorun elektrik süpürgesi veya halı yıkama makinesinde ise sorun yaşanır yaşanmaz 444 78 56 telefon numarasının aranması. 

Arızanın bildirilmesine istinaden profesyonel bir hizmet anlayışıyla çözümler üreten firma, Fakir markasının hangi ürününde sorun yaşanıyor ise o alanda uzmanlaşmış olan, eğitimli en yetkin personelini arıza bildirilen adrese, arızanın durumuna göre gerekli malzemeler alındıktan sonra hemen yönlendiriyor.

İfade edilen sorun doğrultusunda ilgili teknik uzman elektrikli ev aletinin sorununu çözerek, gerekiyor ise parça veya parçalarını değiştirerek aygıtı yeniden çalıştırıyor ve müşterinin onayı alındıktan sonra hizmet verdiği adresten ayrılıyor. 

Verilen hizmet için Fakir servis 1 yıl değiştiyse eğer parça ve işçilik garantisi vermekte ve bunun için ekstra bir ücret talep etmemektedir. Ücret Anadolu ya da Avrupa yakası olmasına göre değişmemektedir. 

Son olarak Fakir Süpürge çalışmıyor! arızasının çözümü için yine websitemize bekleriz.


Bu Yazımı Beğendiysen Sosyal Medya Hesaplarında Paylaşarak Bana Destek Olabilirsin!
 Google Plusda Paylaş


 Yazar: Hüseyin Körbalta Hakkında

Blog yazarı, Arayüz geliştiricisi ve Arkaplan geliştiricisi olmak için çalışmalar yapıyor.

 Websitesi
Takip Et:

 Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol  
Bildir