İlginizi Çekebilir:Progressive Web App (PWA) Nedir? Ne İşe Yarar?


11 May 2017

Çiftlik Geliri Nedir?

Çiftlik Geliri 2017 yılı itibari ile hizmet vermeye başlayan para kazandıran oyunlar arasında yer almaktadır. Oyuncularına yatırımlı ve yatırımsız olarak ekstra kazançlar sağlayan Çiftlik Geliri giriş işlemi yaparak, güven içinde kazanabileceğiniz profesyonel bir firmadır. Kısa süre içinde hızlı bir ilerleme kaydederek binlerce kullanıcıya ulaşarak kazanmaya ve kazandırmaya hız kesmeden ediyor. Çiftlik Geliri güvenilir mi sorularını ise rahatlıkla yanıtlayarak, kullanıcı hesap ve para güvenliğini en üst düzeyde tutmayı başarıyor.

Çiftlik Geliri Nasıl Oynanır?

Çiftlik Geliri oyununa katılarak kazanç sağlamaya karar verdiyseniz, hesabınızı oluşturarak oynamaya başlayabilirsiniz. Oyuna ilk başlanıldığında hesabınıza verilen 1500 kredi ile kendinize tavuk satın alarak üretim yapmaya başlıyorsunuz. Satın aldığınız her tavuğun ve ineğin farklı üretim miktarları bulunur. Bu hayvanların her birinden kazandığınız ürünleri “Pazar” sekmesinden kredi karşılığında satabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz bu krediler ve TL ile aldığınız krediler ile yeni hayvanlar satın alarak günlük üretim miktarınızı çoğaltırsanız kazancınız kısa süre içerisinde oldukça yüksek miktarlara ulaşabilir. Çiftlik Geliri giriş işlemlerinizde vermiş olduğunuz bilgilerin doğruluğu, hesabınızın çalınmaya karşı korunmasına ve güvenliğini için oldukça önemlidir. Bu sebepten verdiğiniz bilgilerin size ait olduğuna emin olmalısınız.

Çiftlik Geliri oyununda bulunan en büyük avantajlardan birisi ise ödeme puanı, ROİ ve depo sistemi gibi unsurların bulunmamasıdır. Ödeme puanı ve ROİ işlemleri kullanıcının para çekerken bazı sıkıntılar yaşamasına sebep olabildiği için, oyun yönetimi bunu kaldırarak kullanıcılarının kazançlarını olduğu gibi aktarıyor. Depo sisteminin olmaması ise üretim miktarınızın durmamasına yardımcı olur ve sahip olduğunuz hayvanlar devamlı üretime devam eder. Çiftlik Geliri oyunu avantajları arasında çok sayıda verdiği bonuslar da yer alıyor. İki saatte bir ve günlük olarak alabileceğiniz bu bonuslar sayesinde ekstra kredi kazanabilir ve bu kredileri toplayarak 2-3 gün içinde yeni tavuklar satın alabilirsiniz. Oyuna yatırımlarınızı daha rahat yapabilmeniz amacı ile birçok ödeme yöntemi site üzerinde aktif olarak kullanılıyor. İninal, Kredi kartı, Papara, Havale ve EFT yolu ile yatırım yapabilirsiniz. Hesabınızda minimum 20 TL birikmesinin ardından ise çekim talebinde bulunarak kısa sürede ödemenizi alabilirsiniz.

Çiftlik Geliri Güvenilir mi?

Türkiye’de son zamanlarda oldukça yaygınlaşan para kazandıran oyunlar bazen kişileri mağdur edebiliyorlar. Bu sebeple kullanıcılar Çiftlik Geliri güvenilir mi sorularının cevabını arayabilmektedirler. Çiftlik Geliri İngiltere merkezli ve EBI INCORPORATION LTD 20-22 Wenlock Road, London, England, N1 7GU ortaklığı ile çıktığı bu yolda, tüm yasal zorunlulukları yerine getiren nadir firmalar arasındadır. Kayıtlı olduğu bilgileri ve vergi merkezlerini kullanıcıları ile açık bir şekilde paylaşan Çiftlik Geliri, sitesinde kullanılan SSL sertifikasıyla da kullanıcı bilgilerini ve hesabını üst düzeyde tutmaktadır. Çiftlik Geliri oyunu güvenilir oyunlar arasında yerini almayı başaran ve kısa sürede kat ettiği yolla sayılı firmalar arasında ön sıralarda yerini almaktadır.


Bu Yazımı Beğendiysen Sosyal Medya Hesaplarında Paylaşarak Bana Destek Olabilirsin!
 Google Plusda Paylaş


 Yazar: Hüseyin Körbalta Hakkında

Blog yazarı, Arayüz geliştiricisi ve Arkaplan geliştiricisi olmak için çalışmalar yapıyor.

 Websitesi
Takip Et:

3
 Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Yazıdaki Yorumlar
1 Yorumlar
0 Takipçi
 
En çok tepki verilen yorum.
En iyi yorum
  Abone Ol  
Bildir
fikiralemi
Ziyaretçi
fikiralemi

Bu oyunla alakalı daha fazla bilgi var mı?

nurgül
Ziyaretçi
nurgül

Oyun gerçekten güzel, tavsiye ederim 🙂