İlginizi Çekebilir:Progressive Web App (PWA) Nedir? Ne İşe Yarar?


14 Şub 2019

Demirdöküm Servis İstanbul, genel hatları ile teknik hizmet sunan kurumların başında gelmektedir. Demirdöküm markası adı, uzun zamandır piyasada yer alan, çokça tercih edilen ve satışların oldukla yüksek olduğu markaların arasında bulunmaktadır. Markanın taliplerinin fazla olması, İstanbul genelinde teknik servis sayısının da artmasına imkan sağlayan unsurlar arasında bulunmaktadır.

Teknik servislerin sayısı bir hayli fazla olmasına rağmen, gerçekten müşterinin beklediği nitelikte hizmeti sunan marka sayısı azdır. Firmamız, bu alanda elinden geleni yapan ve piyasanın öncüsü konumda yer alan firmaların başındadır. Parça ve işçilik garantisi sunması, önemli unsurlar arasında yer almakla beraber, müşterilerimizin bizi tercih etmeleri için bir avantajdır. Zira piyasada çok az firma, bizim firmamızın müşterilerine sunmuş olduğumuz hizmetleri sunmaktadır.

Demirdöküm Servis Hizmetleri

Demirdöküm Sarıyer hizmetimizden faydalanmak isteyen müşterilerimizin bizimle iletişim kurmak için arayacakları hattımız da bulunmaktadır. Bu hat 444 78 56’dır. Bu numarayı arayarak müşteri hizmetleri yetkilisi arkadaş ile iletişime geçebilir, ürününüz hakkında bilgi verebilir ya da bu ürünü onarmak için bizden randevu alabilirsiniz.

Ürünü bizzat merkezimize getirip onarabileceğiniz gibi, bizden de destek alabilirsiniz. Servis ekibimiz cihazın bulunduğu alana gelerek, kombi ya da klimanızdaki sorunu kısa sürede çözebilmektedir.

Hızlı sağlanan servis hizmeti, müşterilerin ilgisini çekmekte, bu sebepten ötürü de müşterilerimiz bizim firmamızı seçmektedir. Siz de bizimle çalışan kişilerden birisi olabilirsiniz. Soğuk kış günlerinde Demirdöküm Kombiniz Isıtmıyorsa bu yazıyı okumanızı tavsiye ediyoruz.


Bu Yazımı Beğendiysen Sosyal Medya Hesaplarında Paylaşarak Bana Destek Olabilirsin!
 Google Plusda Paylaş


 Yazar: Hüseyin Körbalta Hakkında

Blog yazarı, Arayüz geliştiricisi ve Arkaplan geliştiricisi olmak için çalışmalar yapıyor.

 Websitesi
Takip Et:

 Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol  
Bildir