Gizlilik Politikam Güncellendi. Bkz:Gizlilik Politikası25 Nis 2018

Steroidler davranışlarımızı etkiler mi?

Hakkında halk arasında çok az farkındalık var gibi görünüyor steroid yan etkileri beden ve davranışları üzerindeki özellikle etkisi. Çoğu sunduğu kısa faydalar dikkate steroid tüketir. Çalışmalar steroid yüksek dozaj, fiziksel mücadele, hırsızlık ya da steroid Suiistimal bir ev / binaya zarar özellik veya kırılma bildirdi bazı durumlarda agresif davranışa yol göstermiştir. Aşağıdaki gibi davranış üzerine diğer steroid etkileri şunlardır: Steroid davranışı etkiler mi ?

Steroidlerin başlıca yan etkileri nelerdir?

Araştırma steroid yüksek doz aslında sinirli duygu ve saldırganlığı tetiklediğini göstermektedir.
Dahası, steroidler de artmış cinsel dürtü, öfori, artan enerji, ruh hali, daha az konsantrasyon, bazen çok depresyona yol açan unutkanlık gibi diğer davranışsal sorunlara neden.

Steroid’in fiziksel yan etkileri nelerdir ?

fiziksel sorunlar, sosyal ilişkiler, sinirlilik, uykusuzluk, huzursuzluk, depresyon gibi iştah ve yoksunluk belirtileri kaybına sorunların bildirilen steroid bağımlısı birkaç aşırı durumlarda daha doğrusu kişilerde. kişi depresyonu yaşanıyorsa steroid kullanımının yavaş yavaş intihar girişimlerine yol açabilir çünkü. Davranışsal belirtiler bireyin işinde normalde gerçekleştirmek için bozma ölçüde gidebiliriz ve davranış çok kendileri ve başkaları için bir tehdit olarak kanıtlamak olabilir.
İyi Steroid kötüye onlar gibi silahlı soygun gibi suçları işlemekle, iş yerinde ve çocuklara yönelik fiziksel kavgalar evde şiddet, öfke içeren agresif eylemler, işlemekle cebir ve şiddet kullanarak başvurmak ölçüde davranışsal sorunlar geliştirdik belirtmek vaka çalışmaları vardır olsun veya şey/s elde etmek. kötüye onlar yabancıların evleri / binalara girmeye aynı, dükkan kaldırma dahil mülkiyet suç işlemekten bir arkadaşlarının çalarak yerine, başkalarının içine çalışan mülkiyet ve tahrip başvurdular bildirdi burada örnek olaylar vardır.

Steroidin davranışsal yan etkileri nelerdir?

Steroidler davranışlarımızı etkiler mi?
Steroidler davranışlarımızı etkiler mi?

Burada dikkat edilmesi gereken önemli şey de kullanıcılar arasında saldırganlık ve sinirlilik neden olan kesin steroidler ne steroid ne ölçüde kötüye şiddet ve davranış bozukluklarına neden ve olabilir olarak hala bilinmemektedir davranışına steroidler etkisi birkaç çalışmalara rağmen vardır.

Bir kişinin durumu gerektirdiğinde, ve onlar steroidler etkileri hakkında bilmek için uzun vadede bunları devam hastayı tavsiye etmem sadece hekimler ve sağlık uygulayıcıları steroid yönetmek unutulmamalıdır; Önemli yan reaksiyonlara minör onlar sürekli kullanıma verir.

Steroid istismar altında bildirilen sağlık komplikasyonları da çok düşüktür ama Hikayenin diğer tarafı olmayan raporlama olabilir bireyleri veya hiç tanınmayan böyle durumlarda. Her durumda söz konusu veya yan etkiler serbest steroid olarak ilan edilebilir bir steroid yoktur. Tüm steroidler sahip pozitif hem de negatif etkileri.


Bu Yazımı Beğendiysen Sosyal Medya Hesaplarında Paylaşarak Bana Destek Olabilirsin!
 Google Plusda Paylaş


 Yazar: Hüseyin Körbalta Hakkında

Blog yazarı, Arayüz geliştiricisi ve Arkaplan geliştiricisi olmak için çalışmalar yapıyor.

 Websitesi
Takip Et:

 Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol  
Bildir