Gizlilik Politikam Güncellendi. Bkz:Gizlilik Politikası04 Eyl 2016

Ücretsiz WordPress Responsive Magazin ve Teknoloji Teması “ZoneMag”

Merhaba,

Daha önce ki yazımda Meeta Responsive WordPress Teması paylaşmıştım. Bu yazım da ise Responsive (Mobil Uyumlu) Magazin ve Teknoloji blogları için uygun olan ZoneMag adlı wordpress temasını paylaşacağım.

ZoneMag, 4 sutunlu bir şablon yapısına sahip, responsive (mobil uyumlu) ve seo’ya uygun bir yapıya sahip wordpress temasıdır. Üst kısımda her temada olduğu gibi bir menü bulunmakta ve dropdown özellikli bu menü oldukça güzel tasarlanmış.

Üst kısım (header)’ın altında bir adet Slider bulunmakta ve son yazılarınızı bu bölümde ya da dilerseniz admin panelinde belirlediğiniz yazıların görünmesini sağlayabilirsiniz. Teknoloji ve magazin blogları için çok önemli bir detaydır slider.

Mobil Uyumlu (Responsive) Tasarım “ZoneMag”

ZoneMag
ZoneMag

ZoneMag, tasarımda Google Web Fonts kullanmakta ve aynı zamanda multi color özelliğiyle de temayı isteğiniz şekilde renklendirebilirsiniz. Temanın yönetim panelinde ekstra olarak reklam alanları içinde ayar bulunmaktadır. Reklam bannerlerinizi tasarımın üst kısmında, orta kısmında ve sidebar (sağ taraf)  kısmında gösterebilirsiniz.

Logo ve Faviconlarınız için temanın yönetim panelinde yine ayarları mevcut. Schema yapısına uygun olarak tasarlanmış bir responsive (mobil uyumlu) tema olması göze çarpan detaylardan bir tanesidir.

ZoneMag temasının,BuddyPress ve BBpress desteği bulunmaktadır. Temanın kendisene özel widgetleri (bileşenleri) mevcuttur. İstediğiniz gibi tasarıma mudahile edebiliyorsunuz ve herhangi bir kısıtlama bulunmuyor. Tema tamamen ücretsizdir.

[btn url=”https://drive.google.com/open?id=0B_fJePIVvU37dDEtYjBlSUg1NUE” text_color=”#ffffff” bg_color=”#1e73be” icon=”fa-download” icon_position=”start” size=”18″ id=”tema-indir” target=”on”]TEMAYI İNDİR[/btn]  [btn url=”http://demo.magpress.com/?wptheme=zonemag” text_color=”#ffffff” bg_color=”#dd3333″ icon=”fa-eye” icon_position=”start” size=”18″ id=”tema-demo” target=”on”]Demo[/btn]

Bu Yazımı Beğendiysen Sosyal Medya Hesaplarında Paylaşarak Bana Destek Olabilirsin!
 Google Plusda Paylaş


 Yazar: Hüseyin Körbalta Hakkında

Blog yazarı, Arayüz geliştiricisi ve Arkaplan geliştiricisi olmak için çalışmalar yapıyor.

 Websitesi
Takip Et:

 Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Ol  
Bildir