Yeni Yabancı Dizi: Beyond’ın İlk Fragmanı Yayınlandı!

Selamlar,

Merakla beklediğim 2017 yılının başlarında yayınlanacak olan Beyond dizisinin konusu ve ilk fragmanı yayınlandı. Dizi’ye ilgi duymamın sebebi dizinin senaristi ve yönetmeni’nin efsane diziler arasında yer alan Lost dizisi’nin yazarı olan Adam Nussdorf  yer almasıdır.

Doğaüstü fantastik olaylar türünde olacak olan Beyond dizisi 2 ocak 2017 yılında Freeform kanalında yayın hayatına başlayacak.Dizinin ilk sezonunun 10 bölümden oluşacağı söyleniyor.

Beyond dizisinin konusu ise Holden adındaki genç gizemli bir adamın yaşadıklarını anlatıyor.12 yıldır hayatını komada geçiren Holden bir anda uyanarak kendini tehlikeli bir tuzağın içinde bulur.Ama içine düştüğü durum doğaüstü yeteneklerini keşfetmesine sebep olacaktır.

Beyond oyuncu kadrosunda ise başrolü Holden rolüyle Burkely Duffield (Supernatural dizisinde konuk oyuncu) canlandıracak.

[button url=”http://www.imdb.com/title/tt5174766/” block=”true” style=”darkred”][mks_icon icon=”fa-imdb” color=”#ffffff” type=”fa”] Beyond Dizisinin IMDB Sayfası[mks_icon icon=”fa-external-link” color=”#ffffff” type=”fa”][/button]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir