Popüler Aramalar:  TLS Nedir?  MyBB SSL Ayarları  MyBB 1.8 Linkleri Gizleme Eklentisi  Wordpress LiteSpeed Cache Ayarları  Wordpress Eklentisiz Breadcrumb  Yandex Webmaster
Yurtdışı’nda İngilizce Öğrenmek İster misin? All Study Yurt Dışı Eğitim

Yurtdışı’nda İngilizce Öğrenmek İster misin? All Study Yurt Dışı Eğitim

Selamlar,

Yıllarca ülkemizde ilkokuldan itibaren bize ingilizce eğitimi verildi ancak bu eğitimlerin ne kadar yetersiz olduğunu en iyi siz biliyorsunuz. İngilizce artık Dünya’nın bir standart dili haline geldi, hiç dilini bilmediğin bir ülkede İngilizce konuşarak insanlarla iletişim kurabiliyorsunuz ve bundan dolayı her bireyin ingilizce bilmesi gerekiyor ya da en azından anlayabilmesi gerekiyor.

İngilizce’yi yaşadığınız şehirde öğrenebilirsiniz ancak pratik yapmadığınızda sadece teknik bilgiyle İngilizceyi öğrenmeye çalıştığınızda zamanınızı boşa harcadığınızı göreceksiniz. Peki, ne yapmalıyım ? diye soranlar için öncelikli cevabım yurtdışında ingilizce eğitimi almanızdır. Hem gerçek hayatta ingilizce konuşmak durumundasınız buda size artı fayda sağlayacaktır.

Bende bu amaç doğrultusunda araştırma yaparken karşıma All Study Yurt Dışı Eğitim çıktı ve detaylı bir incelemenin ardından benim için en iyi olacağını düşündüğüm yurt dışı eğitim kuruluşu olan  All Study hakkında size bilgi vermek adına bu yazıyı yazma gereği duydum.

All Study Yurt Dışı Eğitim Hakkında

All Study, 2004 yılından bu yana hem Türkiye’de hem yurtdışında eğitim alanında hizmet veren bir eğitim kuruluşudur. All Study, sadece yurt dışı eğitim hizmeti vermektedir bundan dolayıda yurt dışında alabileceğiniz en iyi ingilizce eğitimini sunmaktadır.

All Study, başta İngiltere Yaz Okulları olmak üzere, 25’ten fazla ülkede 3000 farklı dil okulları, üniversiteler ve liseler öğrenciler yerleştirmekte ve ingilizce eğitimi sağlamaktadır.

Malta’da İngilizce Öğrenmek İster misin ?

Malta’da İngilizce Yaz Okulları!

All Study, birçok ülkede eğitim verdiği gibi Malta’da sizlere ingilizce eğitimi vermektedir. Malta Yaz Okulları ile binlerce öğrenciye eğitim sağlamış ve birçok farklı ülkeden gelen öğrenciler ile eğitim düzeyini en üst seviye çıkarmıştır. Malta, Sicilya’nın güneyinde ve Akdeniz’in ortasında bulunan bir eğitim ve tatil adasıdır.

Malta Dil Okulları

Malta, hem bir eğitim hem de tatil ülkesi olması sebebiyle birçok yerel etkinliklerin olması dolayısı ile sadece bir ingilizce eğitimi alabileceğiniz bir ülke olarak görmemeniz gerekiyor. Birçok farklı kültürden,dilden insanlarla tanışabileceğiniz ve İngilizcenizi en iyi ortamda pratik yapma şansı yakalayarak İngilizce seviyenizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Ayrıca özel olarak Malta Dil Okulları ile eğitiminizi çok daha verimli geçirmenizi sağlayabilirsiniz.

Birinci sınıf kaliteli bir hizmet sağlayan All Study ile Malta’da İngilizce eğitiminizi yapabilir, yeni dostluklar kurabilir ve birçok farklı kültürü bir arada görerek kültür birikiminizi artırabilirsiniz. Daha fazla detaylı bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

 Yazı Bağlantısını Kopyala & Paylaş

Benzer Yazılar

 • Sanal Sunucu Nedir? Nasıl Satın Alınır?

  Sanal Sunucu Nedir? Nasıl Satın Alınır?

  Hosting sektörünün son zamanlarda vazgeçilmez teknolojilerinden biri olan sanal sunucu teknolojisi birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bu sunucu modellerinin çok fazla tercih edilmesinin en önemli sebebi kullanıcının isteklerine anlık olarak yanıt vererek istenen noktadan sınırsız bağlantı avantajı sağlıyor olmasıdır diyebiliriz.  Sanal Sunucu Nedir? Nasıl Satın Alınır? Herhangi bir kullanıcının kiralamış…
 • Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

  Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

  Ücretsiz E-Ticaret Sitesi Kurarak Önde Başlayın  Günümüzde online alışverişlere olan ilginin artmasıyla birlikte, şirketler ve firmalar için e-ticaret sitesi kurmak bir nevi zorunlu hale gelmiştir. Potansiyel müşterilere daha çabuk ve kolay şekilde ulaşabilmeyi sağlayan bu siteler, standart özelliklere sahip olduğunda son derece avantajlı hale dönüşecektir. Bu işe yeni başlayanlar için…
 • Kirada Oturmak Mı, Ev Satın Almak Mı Daha Mantıklı?

  Kirada Oturmak Mı, Ev Satın Almak Mı Daha Mantıklı?

  Günümüzde tüketim alışkanlıklarının değişmesi ve özellikle yeni nesil akran kültürü içerisinde ev satın almanın eskisi kadar önemli bir anlam ifade etmemesi, uzun süreçli bireysel emlak konut planlamaları açısından oldukça önemli bir soruyu belirgin hale getirmiştir. Hem yeni evlenen çiftler hem de bir alternatif yaratabilecek maddi yeterliliğe sahip olan üniversite öğrencileri,…
 • Sarıyer Demirdöküm Kombi Servis

  Sarıyer Demirdöküm Kombi Servis

  Demirdöküm Servis İstanbul, genel hatları ile teknik hizmet sunan kurumların başında gelmektedir. Demirdöküm markası adı, uzun zamandır piyasada yer alan, çokça tercih edilen ve satışların oldukla yüksek olduğu markaların arasında bulunmaktadır. Markanın taliplerinin fazla olması, İstanbul genelinde teknik servis sayısının da artmasına imkan sağlayan unsurlar arasında bulunmaktadır. Teknik servislerin sayısı…
Yurtdışı’nda İngilizce Öğrenmek İster misin? All Study Yurt Dışı Eğitim için Yorum'da Bulun

Bu yazıya şimdiye kadar 1 Yorum yapılmıştır.

 • Yorum Sahibi
   Yanıtla
  eylul Ziyaretçi

  allstudiy cok iyi evet tavsiye ederim ingilizce acisindan Basak Egitim Danismanligida bu anlamda yararli almanya acisinda da onlar baya iyi,allstudiy ile daha önce baya yazistik ilgili olmalari ve genis secim yelpazesi cok iyi secenekler sunuyorlar.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 Lütfen, en az 15 karakterli bir yorum belirtiniz.

 Lütfen,isminizi belirtiniz.
 Lütfen, kullanmakta olduğunuz bir e-mail adresi giriniz.
 Yukarıda ki alanı işaretlemeniz zorunludur.Aksi takdirde yorumunuz gönderilemeyecektir.


kızlar soruyor