İlginizi Çekebilir:Progressive Web App (PWA) Nedir? Ne İşe Yarar?


26 Mar 2017

Selamlar,

Yıllarca ülkemizde ilkokuldan itibaren bize ingilizce eğitimi verildi ancak bu eğitimlerin ne kadar yetersiz olduğunu en iyi siz biliyorsunuz. İngilizce artık Dünya’nın bir standart dili haline geldi, hiç dilini bilmediğin bir ülkede İngilizce konuşarak insanlarla iletişim kurabiliyorsunuz ve bundan dolayı her bireyin ingilizce bilmesi gerekiyor ya da en azından anlayabilmesi gerekiyor.

İngilizce’yi yaşadığınız şehirde öğrenebilirsiniz ancak pratik yapmadığınızda sadece teknik bilgiyle İngilizceyi öğrenmeye çalıştığınızda zamanınızı boşa harcadığınızı göreceksiniz. Peki, ne yapmalıyım ? diye soranlar için öncelikli cevabım yurtdışında ingilizce eğitimi almanızdır. Hem gerçek hayatta ingilizce konuşmak durumundasınız buda size artı fayda sağlayacaktır.

Bende bu amaç doğrultusunda araştırma yaparken karşıma All Study Yurt Dışı Eğitim çıktı ve detaylı bir incelemenin ardından benim için en iyi olacağını düşündüğüm yurt dışı eğitim kuruluşu olan  All Study hakkında size bilgi vermek adına bu yazıyı yazma gereği duydum.

All Study Yurt Dışı Eğitim Hakkında

All Study, 2004 yılından bu yana hem Türkiye’de hem yurtdışında eğitim alanında hizmet veren bir eğitim kuruluşudur. All Study, sadece yurt dışı eğitim hizmeti vermektedir bundan dolayıda yurt dışında alabileceğiniz en iyi ingilizce eğitimini sunmaktadır.

All Study, başta İngiltere Yaz Okulları olmak üzere, 25’ten fazla ülkede 3000 farklı dil okulları, üniversiteler ve liseler öğrenciler yerleştirmekte ve ingilizce eğitimi sağlamaktadır.

Malta’da İngilizce Öğrenmek İster misin ?

Malta’da İngilizce Yaz Okulları!

All Study, birçok ülkede eğitim verdiği gibi Malta’da sizlere ingilizce eğitimi vermektedir. Malta Yaz Okulları ile binlerce öğrenciye eğitim sağlamış ve birçok farklı ülkeden gelen öğrenciler ile eğitim düzeyini en üst seviye çıkarmıştır. Malta, Sicilya’nın güneyinde ve Akdeniz’in ortasında bulunan bir eğitim ve tatil adasıdır.

Malta Dil Okulları

Malta, hem bir eğitim hem de tatil ülkesi olması sebebiyle birçok yerel etkinliklerin olması dolayısı ile sadece bir ingilizce eğitimi alabileceğiniz bir ülke olarak görmemeniz gerekiyor. Birçok farklı kültürden,dilden insanlarla tanışabileceğiniz ve İngilizcenizi en iyi ortamda pratik yapma şansı yakalayarak İngilizce seviyenizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Ayrıca özel olarak Malta Dil Okulları ile eğitiminizi çok daha verimli geçirmenizi sağlayabilirsiniz.

Birinci sınıf kaliteli bir hizmet sağlayan All Study ile Malta’da İngilizce eğitiminizi yapabilir, yeni dostluklar kurabilir ve birçok farklı kültürü bir arada görerek kültür birikiminizi artırabilirsiniz. Daha fazla detaylı bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.


Bu Yazımı Beğendiysen Sosyal Medya Hesaplarında Paylaşarak Bana Destek Olabilirsin!
 Google Plusda Paylaş


 Yazar: Hüseyin Körbalta Hakkında

Blog yazarı, Arayüz geliştiricisi ve Arkaplan geliştiricisi olmak için çalışmalar yapıyor.

 Websitesi
Takip Et:

1
 Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Yazıdaki Yorumlar
0 Yorumlar
0 Takipçi
 
En çok tepki verilen yorum.
En iyi yorum
  Abone Ol  
Bildir
eylul
Ziyaretçi
eylul

allstudiy cok iyi evet tavsiye ederim ingilizce acisindan Basak Egitim Danismanligida bu anlamda yararli almanya acisinda da onlar baya iyi,allstudiy ile daha önce baya yazistik ilgili olmalari ve genis secim yelpazesi cok iyi secenekler sunuyorlar.